Vyhlášení výsledků

Poslední říjnový den jsme ukončili fotografickou soutěž „Pošlete snímek ze Slovácka a vyhrajte!" Celkem jste nám do 7 kategorií poslali téměř 400 snímků, přesně jich přišlo 394. Jsme nadšeni a všem fotografům moc děkujeme za velký zájem zpestřit prezentací své práce naše webové stránky. Vznikla tak velmi pestrá paleta fotek a pro redakci i porotce též příjemný problém vybrat ty nejlepší.

Každý ze tří porotců přidělil pěti snímkům, které ho oslovily, rozesmály nebo prostě něčím zaujaly, body od 1 do 5. Redakce pak výsledky sečetla a v jednotlivých kategoriích podle získaných bodů určila vítěze. Dále redakce vybrala další tři autory, jejichž snímky ji nejvíc oslovily.

A výsledky? Tady jsou:

Vítězové jednotlivých kategorií:

Krajina a příroda: Marek Ujčík - V polích u Kyjova
Folklorní akce: Zdeněk Koníček - Dívka v obřadním kroji na jízdě králů ve Vlčnově
Ostatní kulturní akce: Anna Beránková - Horňácké kosení - Malá Vrbka - 19.6.2014
Všední život a práce na venkově: Pavel Bilík - Starousedlík
Architektura: Josef Tymonek - Památkový domek Hluk
Turistické zajímavosti: Zdeněk Karber - Rozhledna Slunečná Velké Pavlovice 2013
Kreativita: Jiří Macek - Mraky

Jména vítězů jednotlivých kategorií předáme Vinařství Baloun, které ceny do soutěže – dvě láhve kvalitního vína – věnovalo a zajistí i jejich poslání.

Tři ceny redakce:
Bob Gajdoš – Kaluž po dešti
Jiří Doskočil – Zámek Buchlovice
Jiří Roboš – Ráno po hodech

Všichni tři vítězové od nás už brzy obdrží poštou dárky, tj. voucher v hodnotě 1000 Kč na služby Wine Wellnes Hustopeče a varnou konvici.

Některé snímky zaslané do soutěže najdete i na první a druhé straně obálky příštího ročníku. Tak se určitě máte na co těšit.

A my ještě jednou děkujeme za hojnou účast a těšíme se, že se např. zapojíte do některé z našich soutěží, které vyhlásíme. Uděláte tím radost nám i našim příznivcům a třeba i něco vyhrajete.